Jump to content

Tekrardan ArdreamZone Geliyor!

Forum'a Kayıt Olarak Görüşlerinizi ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşabilir
Yeni Oyuncularla ve Klanlarla Tanışabilir, Kendini ve Klanını Tanıtabilirsin.
Keyifli Zaman Geçirmeniz Dileği ile.
Forum'a Kayıt Ol

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Daha eskiler
 2. Ardeam Zone Kapalimi

  Senden 4 ay sonra bakıp yazıyorum bu cevabı hala açılmadıysa benimde umudum söndü.... Bir keresinde oynamıştım şu zoneyi boktan bi farm server için toplu bırakmıştık keşke bırakmasaydık diyorum şimdi çünkü o farm serveride bütün itemleri anvilde yakarak bırakmıştık ardreamzonenin kıymetini bilemedik adamlarda bi daha açmıyor işte
 3. server kapalımı ?_
 4. serwer ne zaman aktif olucak ve betası olucakmı ??
 5. Selam ne zaman acılıcak sabırsızlıkla beklıytorum
 6. Start Gelmiyor

  Merhabalar, oyunda yeniyim , indirdim yükledim ama start gelmiyor bende mi bi sorun var ?
 7. Disconnected

  ++ AYNI HATAYI ALIYORUM YARDIM EDİN
 8. Disconnected

  Disconnected from server please press confirm for try reconnected to server böyle bişeyle karşılaşıyorum sorunu nedir ?
 9. İsmim / Soy ismim :hakan Yaşım : 20 Oynadığım Karakterler : Asas Online Sürem : 4.6 İletişim Adresim : ... Kendi Açıklamam ; Kendini Tanıtmak İstiyorsan yada Clan Arıyorsan Ona Göre Durumunu izah et, net bir şekilde.
 10. Rage Mode Nedir ? Sadece Savaş Bölgelerinde Aktif Olan Bir Değişim Modudur. Eğer Karakteriniz ile 50 Defa Ölmüş Bulunursanız Örnekteki Gibi Rage Mod Yanıp Sönerek Aktif Olduğunu Gösterir. Rage Mod Nasıl Kullanılır ? Eğer Rage Mode Full ise "Space" Yani "Boşluk" tuşu ile istediğiniz Zaman Aktif Edebilirsiniz. Rage Mod Aktif Olması Ne İşe Yarıyor ? Rage Mode Aktif Edildiği An, 10 Saniye Sürecek Hız, Hasar, Defans Artışı Sağlar. Kısa Bir Video Ön İzlemesine Buradan Bakabilirsiniz :
 11. VaTaN clanına melee komutunu iyi bilen akıcı komut verebilen 1 adet sağlam priest alım olacaktır. İletişim: 0551 956 87 08 Oyundaki nick: UndisputedPoweR
 12. Gereken Yapılmıştır
 13. Veletlere Mute

  Gereken yapılmıştır.
 14. Yeni Gelecek İtemleri Önceki gibi Olmayacak Yani Bloom of lilwich 3 Farklı Büyü Özelliği Vermeyecek, Diğerlerinin Özellikleri de Tekrar Düzenlenecek Prominence Guard vs. Oyunun Orjinalliğini Bozmamak Adına o skillerle oynama yapmayı düşünmüyoruz prieste öyle bir özellik eklemek diğer karakterlere de bir şeyler yapmamız gerektirir.
 15. 1-Mevcut oyunda priest'in grup heal skilleri 1920 ile sınırlı, ek olarak grup 960, grup 2880 ya da alternatif bir grup heal daha eklenirse keyifli olacağını düşünüyorum. 2-Önceki ardreamzone serverinde magelerin elindeki bloom of lilwich stafı varken, bu stafın flame, glacier ve light ozellıklerının tamamını karşılıyordu. Bu ozellıkten dolayı mageler damageleriyle serverde oldukça etkin güç halındeyken diğer joblar oyundan fazla keyif alamıyordu. Şu an mevcut durumda sadece lycaon, lobo ve lupus staf kullanılıyor (yeni gelecek olan staflar) bu staflar gibi tek damage ozellıgı veren silahların kullanılmasının yanında tek damage ıle örğ:flame ile ortalama 1000ile 1200 arası damage vurması, yan skil olan örn:light 300 400 damageye kadar vurması normal olup magelerın uyumu artırmak konusunda faydalı olabilir. 3-Önceki ardreamzone serverinde mageler 71str verip prominence guard giyebiliyordu. Yen, sürümde mageler sadece paper atak yada sadece defans tp mage olarak kullanımaya devam edilmelidir. Hem defans tp mage hem paper mage ozellıgını taşımamalıdır. Yeni gelecek itemler olursa str 90dan fazla olması iyi olur.
 1. Daha fazla aktivite göster
×
Pop-up Kapanıyor, 10 saniyede...